Новинки

Про компанію

Avismebel - виробнича компанія, яка пропонує тільки якісні меблі, виготовлену на замовлення і за індивідуально розробленим дизайн-проекту. На нашому виробництві ми використовуємо матеріали, фурнітуру і комплектуючі тільки від кращих світових виробників, а виготовлення меблів здійснюється на найсучаснішому обладнанні, фахівцями високого класу.

Розроблений нашими досвідченими дизайнерами проект буде втілений в життя з урахуванням всіх ваших побажань і вимог -по стилістиці, колірним рішенням, конфігурації і з урахуванням всіх особливостей вашого приміщення.

 Традиційні распашні шафи і шафи купе, гардеробні та дитячі кімнати, кухні, комплекти для спальні, передпокої, вітальні, бібліотеки, кабінети, виставкове та торгівельне обладнання, будь-якi корпусні або вбудовані меблі - все це ми готові вам запропонувати.

Всім своїм клієнтам ми гарантуємо високу якість продукції, найсучасніший дизайн і максимально високий рівень обслуговування.


Чому саме ми:

- ми пропонуємо умови і гарантію на нашу продукцію у відповідності з усіма нормами і вимогами

- індивідуальний і кваліфікований підхід наших дизайнерів до кожного клієнта

- можливість замовлення меблів в кредит

Відгуки покупців

Читати всі відгуки
Иванов Вася / 31.05.2016
Задача организации, в особенности же постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации направлений прогрессивного развития. Знач..
Анатолий / 15.05.2016
Разнообразный и богатый опыт постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности позволяет выполнять важные задания по разработке новых предложений. Идейные соображения высшего по..
Марина / 12.05.2016
Не следует, однако забывать, что рамки и место обучения кадров обеспечивает широкому кругу (специалистов) участие в формировании новых предложений. Значимость этих проблем настолько очевидна, что пост..
Василий / 10.05.2016
Заказывал в магазине уже 5 раз. Все нравиться, ребята молодцы, так держать. Всем рекомендую! Дружелюбный персонал подсказал че каво, куда и как. Подарили мне купоны на скидку как постоянному покупашке..